Home Nieruchomości Kawalerka dla singla
Nieruchomości

Kawalerka dla singla

Są ludzie, którzy nie potrzebują dużej przestrzeni w mieszkaniu, aby czuć się komfortowo. Osoby żyjące samotnie i nie planujące stałego związku lub małżeństwa często wybierają kawalerkę, czyli mieszkanie jednopokojowe. Inna sprawa, że pokój w kawalerce może być całkiem spory, do tego stopnia, że da się go podzielić na pół i wydzielić dodatkowe, mniejsze pomieszczenie, gdy zajdzie taka potrzeba. Walorem kawalerek jest przede wszystkim cena. Są one relatywnie tańsze aniżeli większe Wykończone w nowoczesnym stylu mieszkania na Ratajach w Poznaniu, a to daje szansę na ich zakup z mniejszym kredytowaniem. Osoby, które cenią sobie swobodny tryb życia bez zobowiązań stanowią w nowoczesnych społeczeństwach coraz większy odsetek. Nie dziwi zatem to, że deweloperzy uwzględniają ten trend w swoich planach. Coraz więcej oddawanych do użytku osiedli oraz plomb ma nawet 30 procent kawalerek w ofercie rynkowej.

Są to mieszkania o najmniejszym metrażu, a więc kosztują mniej. Bywa, że decydują się na nie nawet małżeństwa, na przykład po to, by szukać potem możliwości zamiany na większy lokal. Rynek pierwotny i wtórny daje tutaj niemało opcji. Życie w kawalerce może być całkiem komfortowe, zwłaszcza jeśli jest ona wykonana w wysokim standardzie. Poza pokojem, który możemy dowolnie urządzić jest jeszcze kuchnia, łazienka i przedpokój. Jeśli to ostatnie pomieszczenie jest dość duże, możemy trzymać tam większość ubrań oraz buty. Możliwości zabudowy na przykład szafami z drzwiami przesuwnymi są dziś łatwo dostępne. Bywa też, że pokój jest bezpośrednio połączony z kuchnią, dając efekt aneksu kuchennego.

Dźwig Nekla http://www.dekarbud.pl/PL-H71/wynajem-zurawia-koszowego-w-nekli.html żuraw koszowy w Nekli nadzory budowlane Białystok

Author

Gryzer