Home Dodatki odzieżowe Męski punkt widzenia – garderoba ograniczona do minimum
Dodatki odzieżowe

Męski punkt widzenia – garderoba ograniczona do minimum

Chyba nikogo już nie dziwi fakt, że kobieca garderoba przepełniona jest wieloma rodzajami ubrań, nawet bielizna zajmuje bardzo dużą część szuflady, a raczej jest to kilka pojemników, ze specjalnymi przegródkami oddzielającymi poszczególne rodzaje. Wszelkie biustonosze, majtki, eleganckie koszulki nocne, można się w tym pogubić.

Dla kontrastu i całkowitego przeciwieństwa męska garderoba jest zdecydowanie uboższa, nawet skupiając się tylko na wspominanej tutaj bieliźnie, nie trudno zauważyć różnice. Bowiem czego mężczyzna potrzebuje do życia, kilka par majtek, skarpetki, ewentualnie podkoszulka na chłodniejsze dni.

Choć w sklepach znajduje się kilka modeli męskich majtek, to w rzeczywistości przeciętny mężczyzna wiernie pozostaje przy jednym z nich. Sama kwestia jakości materiałów, z których zostają wykonane to też tylko tradycyjna bawełna, choć występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, to jednak wybór najczęściej pada na czerń, biel, ewentualnie granat.

garnitury ruda śląska https://www.cellbes.pl/kobiety-inspiracje-jakie-buty-do-paszcza-21174 www.stomatologiaestetyka.com.pl

Author

Gryzer