hectorfaubel Postep

Sukienki maxi. Długość jest w modzie

Moda tegorocznej jesieni to przede wszystkim długie buty, spódnice lub sukienki, obszerne swetry, poncza i szale oraz wielowarstwowe ubrania. Króluje tutaj także bogactwo wzorów, kolorów i materiałów. Wszystko należy łączyć z umiarem, ale nie wolno bać się zabawy kolorami, tkaninami i fasonami. Jednym z hitów są sukienki o maksymalnej długości.

Sukienki i spódnice sięgające kostek nadają stylizacji oryginalności i niewymuszonego szyku. To także idealnie rozwiązanie na chłodniejsze dni. Taka długość optycznie wydłuża sylwetkę i sprawia, że będziesz wyglądała na smuklejszą. Dzianinowe sukienki dostępne są w różnych kolorach.

Latem królowały te w pastelowych i jasnych odcieniach, a jesienią warto wybrać szarości, fiolety, bordo i brązy. Do długich sukienek warto dobrać kapelusze z większym rondem. Mimo iż sukienka nie odsłania zbyt wiele, zdecydujmy sę na zamszowe botki z frędzelkami i na wyższym obcasie. Ten modny zestaw dopełni czarna, skórzana ramoneska.

mieszkanie w stanie deweloperskim Poznań Junikowo http://jandach.pl/pl/deweloper-plewiska Deweloper Plewiska. Domy, m www.pielegnacjaroslin.net.pl