Home Religia Zniżka dla zwierzaka-asystenta
Religia

Zniżka dla zwierzaka-asystenta

Wybitni ludzie są po śmierci chowani ze szczególnymi honorami. Właściciele niektórych krematoriów dla zwierząt również starają się w pewien sposób wyróżnić zwierzęta, które za życia wsławiły się niezwykłymi czynami. Mowa przede wszystkim o zwierzętach, które pełniły rolę asystentów osób niepełnosprawnych.

Taki pies to prawdziwy skarb, który jest ważny nie tylko dla samego właściciela, ale stanowi ważny element życia społecznego. Na podobne podziękowania zasługują psy ratownicze lub pomagające w działaniach terapeutycznych. Jeśli właśnie takie zwierzę zdechło, jego właściciel może liczyć na zniżkę za usługę krematoryjną.

Właściciele krematorium zdają sobie sprawę z tego, że osoby niepełnosprawne lub potrzebujące terapii z udziałem zwierząt wchodzą w szczególnie mocne relacje ze swoimi pupilami. Pies staje się wówczas czymś więcej, niż drogim przyjacielem. Jest także pomocnikiem.

Dodatkowo na zniżkę mogą liczyć osoby niepełnosprawne, nawet jeśli zdechły zwierzak nie był za życia wytrenowanym pomocnikiem.

kamieniarstwo warszawa rotawirusy.info

Author

Gryzer