Home Moda Biel – hit lata
Moda

Biel – hit lata

Często słyszy się, że klasyka jest ponadczasowa. Stonowane barwy, gładkie materiały i konkretne kroje mogą być ikoną stylu i elgancji. Nie ma wątpliwości, że istnieją wzory, połączenia i kolory, które zawsze znakomicie się sprawdzają.

Jednym z takich elementów świata mody jest biel. Szczególnie cenione podczas ciepłych miesięcy. Nadaje stylizacji lekkości i dziewczęcego uroku.

Nie musimy oczywiście ubierać się w biel od stóp do głów. Jest to tak silny akcent, że wystarczy jeden element stroju w bieli, a już robi się bardziej wiosennie, wakacyjnie czy po prostu świeżo. Hitem ostatnich sezonów są białe spódnice ołówkowe, które fantastycznie podkreślają kobiecą figurę i pasują do niemal każdej bluzki i butów.

To kolejna zaleta tego klasycznego koloru. Ze wszystkim wygląda dobrze. Pamiętajmy jednak, że w zależności od materiału, nosząc biel musimy zwrócić szczególną uwagę na kolor naszej bielizny.

Biała sukienka świetnie się sprawdzi do dodatków w bardziej zdecydowanych barwach. Białe spodnie z lnu to synonim niewymuszonej, letniej elegancji. Przykłady można mnożyć i na szczęście w bieli dobrze wygląda niemal każdy.

polski producent sukienek damskich https://centralpark.pl/wroclaw-luksusowe-apartamenty-na-sprzedaz/ www.katarzynalaska.pl

Author

Gryzer