Home Religia Godny pochówek zwierzęcia
Religia

Godny pochówek zwierzęcia

Dla niektórych pies to tylko zwierzę, które powinno być uwiązane na łańcuchu. Dla innych to prawdziwy przyjaciel. Gdyby zwierzęta miały się z nami podzielić własnymi odczuciami z pewnością ich emocje byłyby bliższe temu drugiemu poglądowi.

Psy i ludzie żyją razem od dawna. Podobnie z kotami. Do człowieka może przywiązać się również papuga, szczur, świńska morska lub kanarek.

Można by wymienić wiele zwierzaków, które niejednokrotnie stają się niemal członkami rodziny. Niestety niezależnie od tego, jak bardzo kochamy nasze zwierzęta, prędzej czy później nadchodzi ten przykry moment, kiedy z pupilem trzeba się pożegnać. Gdy zwierzak zdycha, dla właściciela jest to bardzo przykry moment.

Każdy kto tego doświadczył, doskonale wie o czym mowa. Strata zwierzęcia, z którym mieszkało się kilka lat to uczucie porównywalne to odejścia bliskiej osoby. I podobnie jak drugiemu człowiekowi, taki i zwierzakowi każdy dobry właściciel chce zapewnić godny pochówek.

O ile pozwalają nam na to możliwości finansowe, możemy zdecydować się na skorzystanie z oferty krematorium dla zwierząt. To cywilizowany i pełen szacunku sposób na ostatnie pożegnanie.

dom.ogladajonline.com.pl

Author

Gryzer