Home Dodatki odzieżowe Jak dodać uroku letniej stylizacji?
Dodatki odzieżowe

Jak dodać uroku letniej stylizacji?

Lato to bez wątpienia najbardziej lubiana przez większość ludzi pora roku. Pozwala ona na minimalną liczbę warstw odzieży a zatem dużą swobodę ruchów. Choć latem staramy się jak najbardziej zminimalizować ilość noszonych przez nas ubrań, czasem chcielibyśmy jednak nieco zaszaleć. Z pomocą przychodzą nam oczywiście letnie dodatki odzieżowe, które mogą podkręcić każdą stylizację. Wbrew pozorom nie tak trudno w ciepłe dni o modny ubiór będący równocześnie wygodny i komfortowy w duże upały.

Największym sojusznikiem i dodatkiem, który powinien posiadać każdy z nas są oczywiście okulary przeciwsłoneczne. Przede wszystkim chronią one nasze oczy oraz skórę wokół nich przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Może ono prowadzić nie tylko do pogłębiania się zmarszczek, powstawania przebarwień, ale też uszkodzenia wzroku. Warto zatem stawiać na dobrej jakości okulary, które będą posiadały odpowiedni filtr UV. Oprócz tej funkcji, okulary są również świetnym dodatkiem mogącym dodać uroku każdej stylizacji.

Na rynku znajdziemy dziś nie tylko najmodniejsze oprawki, ale też wiele retro i vintage, które także przyciągają wzrok wielu osób.

Dodatki odzieżowe na lato

Chusty i szale kojarzą nam się raczej z okresem zimowym, jednakże mogą one pełnić funkcje ozdobne także w okresie letnim. Wtedy wykonane są zwykle z przewiewnych i lekkich materiałów, takich jak len, jedwab czy też satyna. Mogą nie tylko zdobić szyję, ale też służyć jako opaska na nadgarstek, turban lub też efektowny pasek do spodni lub spódnicy. Latem przyjadą się do tych celów najczęściej apaszki, które to są dość wąskie i długie.

Pozwalają zatem na zastosowanie ich w funkcji paska, opaski lub dodatku do torebki. Chcąc wyglądać modnie i szykownie latem warto również zainwestować w ciekawe paski. W związku z tą porą roku świetnie sprawdzą się te ze skóry bydlęcej lub bawolej, ale też wykonane z plecionki. Nie da się ukryć, że latem królują jasne kolory, stąd też jasna skóra lub inne materiały będą najodpowiedniejsze. Z pewnością pasować będą nie tylko do kwiatowych spódniczek, ale też jeansów lub lnianych spodni.

Warto je używać także do luźnych sukienek, które mogą dzięki nim uzyskać nieco bardziej dopasowany fason.

Jak odświeżyć skórzaną kurtkę www.plbus.pl szkoleniana5.pl

Author

Gryzer