Home Dodatki odzieżowe Najmodniejsze jesienne dodatki
Dodatki odzieżowe

Najmodniejsze jesienne dodatki

Wraz z nastaniem jesiennej aury wiele osób postanawia nieco odświeżyć w związku z tym swoją garderobę. Szare poranki i ciemne wieczory powodują, że chcemy wprowadzić do życia trochę koloru i przyjemnych barw. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie jesienią przyodziewamy kolorowe czapki, szaliki oraz rękawiczki. Gwarantują one nam bowiem nie tylko duży komfort przebywania na zewnątrz, ale też fantastyczny wygląd nawet gdy za oknem niepogoda.

Biorąc pod uwagę jak integralną i ważną częścią jesiennych stylizacji są dodatki odzieżowe, nie dziwi to, że sklepy są nimi przepełnione. Przede wszystkim, modnym jesiennym dodatkiem, który to sprawdza się świetnie w każdym sezonie jest beret. Może on dodać szyku kurtce, ale też podkreślić elegancki wygląd płaszcza. Poza tym, w zależności od materiału, z którego zostanie wykonany daje ciepło lub też stanowi jedynie modny dodatek.

W beretach piękne jest również to, że można nosić je na wiele sposobów. Przez to sprawdzają się niemalże do każdego kształtu twarzy i głowy, a także uczesania. Obecnie berety znajdziemy w wielu różnych kolorach, fakturach – czasem mają one również dodatkowe elementy. Oczywiście sami również możemy spersonalizować nasz beret, chociażby przypinając do niego broszkę lub też chwosta.

Jak ubierać się jesienią?

Nakrycia głowy to jeden z czołowych elementów jesiennych stylizacji, obok których znajdziemy również różnego rodzaju szaliki, kominy i apaszki. Ochrona szyi jest o tej porze roku niezwykle istotna, stąd też niemalże każdy decyduje się właśnie na jakiś szalik. Większość płaszczy cechuje charakterystyczny krój dekoltu, co powoduje że w ich przypadku ochrona szyi i dekoltu jest szczególnie ważna. Bez wątpienia największym powodzeniem cieszą się ciepłe wełniane szaliki oraz kominy.

Pozwalają one schować się w nich w niepogodę i deszcz. Czymże byłaby jesień bez rękawiczek? Choć wiele osób ma to szczęście, że nie marznie zbyt szybko, reszta osób cierpi z powodu sztywnych palców już na początku listopada. W takich przypadkach z pomocą przychodzą rękawiczki, które to można dopasować do każdego jesiennego okrycia wierzchniego. Na rynku znajdziemy nie tylko klasyczne krótkie rękawiczki, ale też te długie, bez palców a także mające specjalne nakładki do korzystania ze smartfona.

https://www.cellbes.pl/kobiety-inspiracje-jak-nosic-plisowana-spodnice-21186

Author

Gryzer