Home Nieruchomości Penthousy – mieszkania prestiżowe i ekstrawaganckie
Nieruchomości

Penthousy – mieszkania prestiżowe i ekstrawaganckie

Duża powierzchnia, obszerny taras, wysoki standard wykończenia oraz niebanalna aranżacja wnętrz – to najbardziej charakterystyczne cechy penthousów. Poza cechami samego mieszkania oraz budynku, w jakim się ono znajduje nie bez znaczenia jest także lokalizacja oraz otoczenie. Klienci decydujący się na zakup mieszkania typu penthouse chcą przede wszystkim podkreślić swój status społeczny.

Dlatego też wybierają unikatowe mieszkania, które zaspokoją ich wyszukane gusta. Warto tutaj też zwrócić uwagę na fakt, że oferty sprzedaży penthousów nie są kierowane do rodzin z dziećmi. Grupą docelową są bowiem głównie biznesmeni, single, ewentualnie bezdzietne pary.

Są to zazwyczaj osoby w wieku 30-40 lat, wykonujące wolne zawody. Fakt, że penthousy są kierowane do bardzo sprecyzowanej grupy docelowej odpornej na zawirowania gospodarcze sprawia, że mieszkania tego typu są traktowane jako lokata kapitału. Z jednej strony ta inwestycja pozwala właścicielowi korzystać na wzroście wartości nieruchomości, z drugiej zaś pozwala mu zarabiać na jej wynajmie.

https://hydrauliq.pl/hydraulik-nieporet/ domy na sprzedaż gdańsk

Author

Gryzer