Home Podróżowanie Rejs integracyjny
Podróżowanie

Rejs integracyjny

Modnym ostatnio sposobem na firmowe spotkanie integracyjne – zwłaszcza w przypadku dużych i bogatych firm – są rejsy luksusowymi statkami.

Jest to nie tylko wspaniała forma integracji pracowników, kierowników oraz partnerów organizacji, ale także niezapomniana przygoda dla każdego, kto ma okazję uczestniczyć w takiej imprezie.

Przeważnie całe wydarzenie trwa nieco ponad tydzień lub krócej, w zależności od tego, czy firma może sobie pozwolić na dłuższy wypad, czy też wręcz przeciwnie.

Trasa rejsu jest dokładnie zaplanowana, zaś na pokładzie panuje atmosfera prawdziwego luksusu – uprzejma i sprawnie działająca obsługa pokładowa, wyśmienita kuchnia, całe mnóstwo rozrywek i zabaw integracyjnych, a przede wszystkim możliwość zobaczenia niemałego kawałka świata.

W niektórych przypadkach pobyt na statku ma formę all inclusive, czyli pracownicy mają zapewnione wszelkie możliwe udogodnienia za które płaci ich pracodawca, a niekiedy w pakiecie zawarte są tylko podstawowe usługi, czy produkty, zaś za całą resztę obowiązuje dodatkowa opłata.

www.zlot2010krakow.pl

Author

Gryzer